Contactes

Centraleta de Casa Comuna

+376 730 000

 

Casa Comuna, planta baixa,
Plaça Príncep Benlloch, 1

Servei de Tràmits

+376 730 060

tramits@comuandorra.ad

Casa Comuna, planta baixa,
Plaça Príncep Benlloch, 1

Oficina d’atenció al públic de Santa Coloma

+ 376 730 000 ex. 9300

santacoloma@comuandorra.ad

Av. d'Enclar, 35

Recursos Humans

+376 730 030

rh@comuandorra.ad

Noves dependències comunals,
c/ Prat de la Creu, 68-76

Arxiu comunal

+376 730 065

arxiu@comuandorra.ad

Noves dependències comunals,
c/ Prat de la Creu, 68-76

Espai Ciutadà

+376 730 025

espaiciutada@comuandorra.ad

Noves dependències comunals,
c/ Prat de la Creu, 68-76

Àrea de Social

+ 376 730 020

social@comuandorra.ad

Noves dependències comunals,
c/ Prat de la Creu, 68-76

Escola bressol dels Serradells

+ 376 730 024

escolabressolserradells@comuandorra.ad

Plaça baró de Coubertin.
Carretera de la Comella

Escola bressol de Santa Coloma

+376 730 023

escolabressolsantacoloma@comuandorra.ad

Av. d'Enclar, 35

Ludoteca de Santa Coloma

+376 720 600

ludoteca@comuandorra.ad

Av. d'Enclar, 35

Casal El Llamp

+376 730 021

llamp@comuandorra.ad

Noves dependències comunals,
c/ Prat de la Creu, 68-76

Servei de Joventut - La Central

+376 730 007

lacentral@comuandorra.ad

Parc Central

Servei d’informació de la Gent Gran

+376 730 022

gentgran@comuandorra.ad

Noves dependències comunals,
c/ Prat de la Creu, 68-76

Casa Pairal

+376 730 022

casaparial@comuandorra.ad

Noves dependències comunals,
c/ Prat de la Creu, 68-76

Casa Pairal de Santa Coloma

+376 730 026

quimdedolsa@comunadorra.ad

Casa quim de Dolsa, Plaça Major

Casal Calones

+376 723 012

casalcalones@comuandorra.ad

Placeta de la Consòrcia,
Antic Carrer Major

Servei de Participació Ciutadana

+ 376 730 043

participacio@comuandorra.ad

Centre Cultural la Llacuna,
c/ Mossèn Cinto Verdaguer, 4

Espai d’Entitats Ciutadanes

+ 376 730 043

espaientitats@comuandorra.ad

Centre Cultural la Llacuna,
c/ Mossèn Cinto Verdaguer, 4

Centre Cultural la Llacuna - Recepció

+376 730 037

lallacuna@comunadorra.ad

Centre Cultural la Llacuna,
c/ Mossèn Cinto Verdaguer, 4

Institut de Música

+ 376 730 040

institutdemusica@comuandorra.ad

Centre Cultural la Llacuna,
c/ Mossèn Cinto Verdaguer, 4

Escola d’Art

+376 730 038

escoladart@comuandorra.ad

Centre Cultural la Llacuna,
c/ Mossèn Cinto Verdaguer, 4

Aula de Teatre i Dansa

+376 730 039

auladeteatreidansa@comuandorra.ad

Centre Cultural la Llacuna,
c/ Mossèn Cinto Verdaguer, 4

Centre esportiu Els Serradells - Recepció

+ 376 730 090

serradells@comuandorra.ad

Plaça baró de Coubertin.
Carretera de la Comella

Estadi Comunal

+376 723 400

estadicomunal@comuandorra.ad

Avinguda de Salou, 22

Sala Polivalent

+376 730 094

salapolivalent@comuandorra.ad

Plaça del Poble

Higiene

+376 730 010

higiene@comuandorra.ad

Noves dependències comunals,
c/ Prat de la Creu, 68-76

Deixalleria comunal

+376 801 949

deixalleria@comuandorra.ad

Carretera de la Comella

Medi Ambient

+376 730 033

mediambient@comuandorra.ad

Noves dependències comunals,
c/ Prat de la Creu, 68-76

Servei d'Aigües

+376 730 031

aigues@comuandorra.ad

Noves dependències comunals,
c/ Prat de la Creu, 68-76

Servei de Circulació

+376 730 011

circulacio@comuandorra.ad

Noves dependències comunals,
c/ Prat de la Creu, 68-76

Aparcament Prat de la Creu

+376 730 048

aparcaments@comuandorra.ad

c/ Prat de la Creu

Servei d'Urbanisme

+376 730 045

urbanisme@comuandorra.ad

Noves dependències comunals,
c/ Prat de la Creu, 68-76

Centre de Congressos

+376 730 005

centredecongressos@comunadorra.ad

Plaça del Poble

Oficina de Turisme

+ 376 730 003

oficinadeturisme@comuandorra.ad

Plaça de la Rotonda

Alberg la Comella

+376 730 006

lacomella@comuandorra.ad

Crta. La Comella, km. 3,5